12/2-14 Ag trening Støten, Rakkestad

Er en utrolig hyggelig gjeng jeg trener med i Rakkestad 🙂 Latteren sitter løst, og Ingrid

lager flotte kombinasjoner, med supre momenttreninger 😀 !

Får dessverre ikke trent der hver onsdag, men noen onsdager har det blitt. Nok en gang hadde Ingrid laget to flotte kombinasjoner som passet perfekt for meg; 1) med hinderdiskriminering (møne/rør) 2) Slalom / slalominnganger.

Startet på hinderdiskrimineringsbanen, og dette var ikke lett gitt. Lenge siden vi har trent på de forskjellige armsignalene der gitt 🙂 Men etter noe repetisjoner var vi på nett igjen, Dèmi og jeg. Testet litt blindbytter på denne kombinasjonen også, og med god hjelp fra Ingrid fikk jeg «sett» hvordan jeg må time blindbyttene bedre. Gøy å «se» hvor tidlig ute jeg kan være 🙂

På slalåmkombinasjonen gikk det over alt forventing. Dèmi tok alle slalominngangene jeg utfordret henne med, og jeg var så heldig igjen å få hjelp, takk for det Linna! La pipeballen til Dèmi etter slalomen og så tok vi pølsa som lå før slalåmen og Dèmi «stupte» inn i slalomen, nesten så hun tverret mellom pinne 1 og 2, så god fart hadde hun inn. Skulle gjerne hatt den videre gjennom resten av slalomen, men det kommer 😀 !

Reklame

1 kommentar

Filed under Agility trening

One response to “12/2-14 Ag trening Støten, Rakkestad

  1. Helt riktig! Den farten kommer 😀

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s